Superfoods

Хто з нас не любить шоколад?

шоколад

Мабуть, такі люди зустрічаються дуже рідко.

Проте, на жаль, зараз дуже важко знайти корисний шоколад, без домішок.

Ми знайшли рішення для вас. Шоколадна суміш, яка складається з керобу, какао, кокосу та лукуми.

Чому ми вирішили використати саме такий рецепт суміші? Всім відомо, що какао містить кофеїн, тому ми вирішили частково замінити його керобом, для того, щоб зменшити вміст кофеїну в цій суміші. Добавивши в цю суміш лукуми, ми зробили її трошки солодшою, а з кокосом вона взагалі стала неперевершена.

Як використовувати цей мікс? Використовуйте його як какао: для шоколадних десертів, як брауні чи фондан, додавайте до смузі, до різноманітної випічки (кекси, торти), для домашнього морозива та шоколаду.

І повірте, всі десерти, які ви приготуєте з нашою сумішшю будуть не тільки надзвичайно смачними та надзвичайно шоколадними, але ще і корисними! І ви зовсім не будете почуватися винними 😊

А ми хочемо поділитися з вами рецептом шоколадних цукерок:

  • 300 г фініків;
  • 200 г фундука;
  • 50 г суміші “No Guilt Day”
  • 2 ст.л. кокосової олії.

Фініки розмочити у воді, витягнути кісточки. В комбайні перемолоти горіхи до дуже дрібної крихти, потім перемолоти фініки, додати горіхи, розтоплену кокосову олію та шоколадну суміш „No Guilt Day”. Сформувати невеликі кульки. За бажанням ви можете обваляти ці кульки в кокосовій стружці, шоколадній суміші чи подрібнених горіхах. Відправити цукерки в холодильник на пару годин.

Залишились запитання?

Записатись в список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Адреса електронної пошти
Кількість
We won't share your address with anybody else.
×

Введіть Ваш номер телефону, і ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення.

Кошик

закрити