Superfoods

Детокс

детокс

Тьмяна шкіра, висипання на обличчі, слабкий імунітет, постійне відчуття втомленості – все це може бути наслідком шлаків та токсинів, які з часом накопичуються в нашому організмі.

Для того, щоб вивести ці шлаки та токсини  з організму існують дієти та програми по детоксикації. Детоксикація – це шлях очищення організму від токсичних речовин та їх шкідливого впливу.

Наша суміш «Detox Day» – це саме те, що потрібно для детоксикації.

Вона складається зі спіруліни, хлорели, паростків пшениці та ячменю. Всі ці продукти є надзвичайно корисними та мають властивості очищати організм.

Регулярне споживання спіруліни та хлорели може допомогти в детоксикації організму від важких металів і токсинів, знизити рівень холестерину, покращити імунітет та загальний стан організму.

Порошок з паростків пшениці покращує травлення та імунну систему, сприяє детоксикації організму від токсин. Порошок із паростків ячменю має подібні властивості як паростки пшениці, тому дуже часто їх використовують разом в сумішах.  Ячмінь містить в собі вітаміни, мінерали та всі вісім амінокислот, багатий ферментами. Всі ці чотири продукти, поєднані в одній суміші “Detox Day”– це прекрасна альтернатива для детоксикації організму.

Залишились запитання?

Записатись в список очікування Ми повідомимо Вас, коли товар прибуде на склад. Просто вкажіть нижче свою дійсну електронну адресу.
Адреса електронної пошти
Кількість
We won't share your address with anybody else.
×

Введіть Ваш номер телефону, і ми Вам передзвонимо для оформлення замовлення.

Кошик

закрити